logo-big

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

II Ogólnopolskie Sympozjum Energia „Energetyka na skalę XXI wieku – współczesne rozwiązania i przyszłość branży energetycznej”

25 kwietnia 2018

PLN219

Organizatorzy konferencji zwracają uwagę na współczesny rozwój cywilizacyjny i coraz większe zapotrzebowanie na energię, a co za tym idzie wyczerpywanie się złóż naturalnych, zanieczyszczenie atmosfery oraz całego ekosystemu. Energetyka jest jednym z tych obszarów, gdzie potrzeby stają się coraz większe, a ich spełnienie w tradycyjnej formie wywołuje szereg negatywnych skutków.

Celem tego spotkania ma być naukowa dyskusja oraz wymiana wiedzy pomiędzy ekspertami, która pozwoli na kompleksowe podejście do tematu energetyki. Sympozjum pozwoli nawiązać współpracę, aby sprostać nadchodzącym wyzwaniom i oczekiwaniom. Wydarzenie kierowanie jest do wszystkich osób zawodowo związanych z energetyką, zwłaszcza pracowników naukowych, doktorantów, studentów, pracowników działów badawczo-wdrożeniowych, a także managerów i koordynatorów projektów energetycznych, przedstawicieli firm oraz pasjonatów.

Zakres tematyczny Sympozjum to m.in.: przetwarzanie energii, magazynowanie i transport energii, ochrona środowiska i zagospodarowanie odpadów energetycznych, innowacyjne rozwiązania w energetyce (instalacje, maszyny, procesy), polityka energetyczna Polska, Europa, Świat, bezpieczeństwo energetyczne.

Szczegóły

Data:
25 kwietnia 2018
Koszt:
PLN219

Organizator

Fundacja na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL
Telefon:
733 933 416
Email:
kontakt@sympozjum-energia.pl
Strona internetowa:
http://www.fundacja-tygiel.pl/kontakt/

Miejsce

Lublin ECOTECH COMPLEX Centrum Analityczno-Programowe dla Zaawansowanych Technologii Przyjaznych Środowisku
ul. Głęboka 39
Lublin, lubelskie 20-612
+ Google Map
Telefon:
733 933 416
Strona internetowa:
http://unikonferencje.pl/konferencja/8669-ii-ogolnopolskie-sympozjum-energia-energetyka-na-skale-xxi-wieku-wspolczesne-rozwiazania-i-przyszlosc-branzy-energetycznej http://www.sympozjum-energia.pl/