logo-big

Więcej niż energia. Zgłoś się na darmowe warsztaty i zostań aktywistą ekologicznym!

Dołącz do ruchu „Więcej niż energia”. Zgłoś się na darmowe warsztaty i zostań aktywistą ekologicznym!
Kiedy: 9-10 lipca 2015 r.
Gdzie: Warszawa.
Liczba miejsc: 20.

Masz pozytywną energię i chcesz spożytkować ją działając na rzecz ludzi oraz przyrody? Jeśli popierasz odnawialną energetykę i zależy Ci na rozwoju OZE w Polsce, to dołącz do ruchu obywatelskiego „Więcej niż energia” – zapisz się na warsztat.

„Więcej niż energia” to ruch zainicjowany przez organizacje pozarządowe, który wspiera odnawialną energetykę obywatelską oraz poprawę efektywności energetycznej. Od inauguracji kampanii, 9 czerwca, postulaty ruchu poparło już ponad 11 tysięcy Polek i Polaków oraz kilkadziesiąt organizacji i instytucji, w tym naukowych i samorządowych. Dodatkowe informacje o ruchu możesz znaleźć na stronie wiecejnizenergia.pl.

Wielkie zmiany zaczynają się od działań ludzi takich jak Ty. Zainicjuj zmianę w swojej okolicy. Pokażemy Ci jak to zrobić. Zdobędziesz konkretną wiedzę o odnawialnych źródłach energii oraz idei energetyki obywatelskiej w Polsce. Nauczymy Cię jak zorganizować i wypromować wydarzenie, jak rozmawiać z mediami, a także z odbiorcami Twoich przyszłych działań, np. mieszkańcami Twojej miejscowości. Jeszcze tego lata będziesz mógł sprawdzić w praktyce nabyte na warsztacie umiejętności (np. biorąc udział w akcjach ruchu na przystanku Woodstock). Możesz działać z nami, a zdobyte doświadczenie wykorzystać przy organizacji innych wydarzeń lub poszukiwaniu pracy. Poznasz wiele osób z całej Polski, które kierują się w życiu i pracy wartościami ekologicznymi.

Pamiętaj: nie musisz być ekspertem we wszystkim. Wśród aktywistów w organizacjach ekologicznych są osoby, które zajmują się organizacją, logistyką, promocją, mediami, działaniami bezpośrednimi. Każdy może znaleźć odpowiednią rolę dla siebie. Czekamy na zgłoszenia wszystkich osób, które mają odwagę i energię do działania!

Wypełnij formularz zgłoszenia tutaj: goo.gl/PoiTQZ.

Uczestnikom warsztatu zapewniamy nocleg, wyżywienie, dojazd i dobrą zabawę. Mamy nadzieję na wspólną pracę po zakończeniu warsztatu. W razie pytań pisz na adres: milena@globalnepoludnie.pl.

Zgłoszenia przyjmujemy do 2 lipca do północy! 3 lipca poinformujemy o wynikach rekrutacji.


Polecamy także: