logo-big

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

3. South East European Conference On Sustainable Development Of Energy, Water And Environment Systems

30 czerwca 2018 - 4 lipca 2018

€490

Trzecia konferencja SDEWES odbędzie się w Nowym Sadzie w Serbii  i dotyczyć będzie regionu SEE. Głównym wyzwaniem dla gospodarek Europy Południowo-Wschodniej (SEE) jest zaangażowanie się w długoterminowe reformy mające na celu zwiększenie konkurencyjności i promowanie zrównoważonego rozwoju, a także lepszą integrację między państwami członkowskimi UE.

Konferencja ta odbywa się co dwa lata i jest miejscem, gdzie naukowcy i specjaliści mają okazję na dyskusje, wymianę i prezentację postępów badawczych na temat aktualnego stanu wiedzy, przyszłych kierunków i priorytetów w różnych obszarach zrównoważonego rozwoju i integracji regionalnej.

W tym roku będzie można wybrać w sesjach równoległych m.in. takie tematy jak: zielona gospodarka i lepsze zarządzanie, inteligentne systemy energetyczne, polityka energetyczna, polityka i zarządzanie środowiskowe, urbanistyka i inteligentne miasta o zerowym zużyciu energii, planowanie regionalne i współpraca, innowacje i rozwój, edukacja w zakresie zrównoważonego rozwoju, zarządzanie transportem, odnawialne zasoby energii.

Szczegóły

Start:
30 czerwca 2018
Koniec:
4 lipca 2018
Koszt:
€490
Strona internetowa:
http://www.novisad2018.sdewes.org/

Organizatorzy

University of Zagreb
University of Belgrade
Instituto Superior Técnico

Miejsce

Hotel Park Novi Sad
Novosadskog Sajma 35
Novi Sad, 21000 Serbia
+ Google Map
Telefon:
+381 21 4 88 88 88
Strona internetowa:
http://www.hotelparkns.com/en/contact/