logo-big

Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa Oze „Innowacje Technologiczne I Zrównoważony Rozwój W Architekturze I W Budownictwie”

20 września 2018 - 21 września 2018

To już kolejna konferencja poświęcona OZE organizowana przez miasto Racibórz. Tegoroczna edycja zostanie poszerzona o zagadnienia naukowe. Organizatorzy chcą, by konferencja przyczyniała się do poszerzenia wiedzy i wymiany doświadczeń, a także przybliżyła innowacyjne technologie w budownictwie. Szczególnie adresowana jest do: architektów, urbanistów, inżynierów budowlanych, konserwatorów zabytków, konstruktorów, producentów technologii OZE. W tym roku tematyka dotyczyć będzie m.in. następujących zagadnień: energooszczędności i odnawialnych źródeł energii w budownictwie, innowacyjnych technologii, nowych systemów konstrukcyjnych i instalacyjnych, podejmowane będą zagadnienia domów energooszczędnych i pasywnych oraz zrównoważonego projektowania, a także nowych technologii i materiałów w ochronie i eksploatacji obiektów zabytkowych, będzie można także zapoznać się z innowacjami technologicznymi i zastosowaniem nowych materiałów w modernizacji budynków.

Konferencji towarzyszyć będą: Międzynarodowy Konkurs i Warsztaty dla Studentów – WIZJE I SZANSE DLA INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII W ARCHITEKTURZE WSPÓŁCZESNEGO MIASTA.

Szczegóły

Start:
20 września 2018
Koniec:
21 września 2018
Strona internetowa:
https://www.przedsiebiorczyraciborz.pl/news/oze-konferencja-odnawialne-zrodla-energii-raciborz-2016/

Organizator

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu
Telefon:
ul. Słowackiego 55
Email:
biuro@ozekonferencja.pl
Strona internetowa:
ia@pwsz.raciborz.edu.pl

Miejsce

PAŁACYK MYŚLIWSKI
ul. Łąkowa 33
Racibórz, śląskie 47-400 Polska
+ Google Map
Telefon:
32 415 50 20 wew.130